Logistycy w Łodzi

Łódź
Logistycy z II L wygrali darmowy przejazd w ramach konkursu bus4us i pojechali do Łodzi. Łódzki ogród botaniczny powitał ich chłodem, ale odwdzięczył się pięknymi, jesiennymi już widokami i cieplutkim słoneczkiem. Kolejnym miejscem nieznanym dla większości uczestników była Atlas Arena. Miejsce to gościło światowej sławy gwiazdy Rihanna, Justin Bieber, Violetta i wiele innych sław. W obiekcie zobaczyli pomieszczenia dla sportowców, VIP-ów, aktorów oraz obszerne sale konferencyjne. Mieli możliwość obejrzenia Atlas Areny z różnych perspektyw. Punktem kulminacyjnym wycieczki był trening gimnastyczno-akrobatyczny w Saltos Park. Wszystkie wrażenia i efekty ćwiczeń odzwierciedlają zdjęcia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GALERII.
Małgorzata Wochyń-Biernacka
I uczniowie II L