Goście, goście

gimnazjaliści z Mniszkowa
W piątek 29 stycznia odwiedzili nas gimnazjaliści z Mniszkowa. Celem wizyty były warsztaty zawodoznawcze oraz zajęcia w atelier fotograficznym.
Warsztaty przeprowadziła pani Agnieszka Błaszczyk, nasz doradca zawodowy. Uczniowie badali własne zainteresowania i predyspozycje zawodowe. Zapoznali się z sylwetkami zawodów, które występują najczęściej na rynku pracy. Mając taką wiedzę zaprojektowali oni własną przyszłość zawodową dzięki której trafnie wybiorą szkołę ponadgimnazjalną.
Zajęcia w pracowni fotograficznej przygotowali uczniowie klasy If o profilu fototechnik. Było malowanie światłem, „wywoływanie ducha”, zdjęcia grupowe i legitymacyjne - każdy chętny otrzymał wydrukowane odbitki. Możliwość zapoznania się z profesjonalnym sprzętem fotograficznym wzbudziła zainteresowanie i entuzjazm wśród, miejmy nadzieję, przyszłych adeptów sztuki rejestrowania obrazów.
Drzwi Ekonomika są zawsze otwarte dla nowych, sympatycznych, młodych ludzi o chęci poszerzania swoich zainteresowań.
Pozdrawiamy!!!