Festung Breslau

IMG_20161027_114239
...
Pojechaliśmy do Wrocławia na trzy dni a zostalibyśmy z chęcią dłużej. Piękne historyczne miasto tętniące życiem z mnóstwem młodych ludzi. Rynek wrocławski nocą jest bajeczny, widoki panoramy miasta ze Sky Tower zapierają dech w piersiach. Park wodny zdobyty, zoo zdobyte, Hydropolis – muzeum wody jedyne w Polsce – zdobyte, najstarsza czynna restauracja w Europie - Piwnica Świdnicka - zdobyta. Wszędzie towarzyszyły nam krasnale. To nie dziwi, żyje ich tam ponad czterysta (tylko dziesięć to dziewczynki). Warto pomyśleć o zostaniu studentem jednej z wielu wrocławskich uczelni. I byłoby mega fajnie gdyby nie ……. kondycja. Znam kilka fantastycznych babć które na setkę mają lepszy czas niż nasze dziewiętnastki (nie wspominając już o większych dystansach). Aha, opiekunowie prezentowali formę wręcz wyborną.