Eliminacje Okręgowe VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

20180309_134050

W dniu 09.03.2018 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej w Częstochowie odbyły się Eliminacje Okręgowe VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.
W eliminacjach wzięło udział 4 uczniów naszej szkoły :
Krzysztof Kędzia z klasy II C
Piotr Glinka, Dawid Ingier i Piotr Rzepecki z klasy IVC
Zawody polegały na rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 60 pytań o różnym stopniu trudności.
Jednym z interesujących pytań, było pytanie dotyczące liczby wyprodukowanych aut w Polsce
O tym kto dostanie się do finału dowiemy się 23.03.2018 roku.
W międzyczasie odwiedzilismy Sanktuarium Jasnogórskie, po którym zostalismy oprowadzeni przez uczestnika zawodów okręgowych, który jest rodowitym Częstochowianinem.
Opracował Zespół Redakcyjny uczestników, wraz z opiekunem Agnieszką Błaszczyk