EKONOMIK DLA NATALII

8CCE78B3-1C6B-4E6E-B47C-3B170D2F47E0
Klasowy konkurs na zbiórkę pieniędzy.

Kochani Uczniowie - Natalia - Absolwentka EKONOMIKA potrzebuje naszej pomocy.
Natalia skończyła szkołę raptem w maju, więc duża wiekszość z Was Ją dobrze zna, lub kojarzy z korytarza. Jak sama pisze - powinna dopiero zaczynać swoje życie - a o mało go nie straciła. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u Niej nowotwór złośliwy kości umiejscowiony w prawej nodze. Nie pomogła chemioterapia i 10 września Natalia straciła nogę. Czeka Ją długa rehabilitacja i zakup protezy, której koszt to 150-200 tys. złotych.
Jako społeczność szkolna nie możemy pozostawić Natalii bez pomocy, dlatego już od jutra DZIAŁAMY. Ogłaszamy klasowy konkurs na zbiórkę pieniędzy na rzecz Natalii, która potrwa od 22 do 28 września.
Dla trzech klas, które zbiorą najwięcej pieniążków - atrakcyjne nagrody, a na koniec zbiórki - 28 września - dzień niespodzianek w naszej szkole.