DZIEŃ OTWARTY W EKONOMIKU!!!

image_6487327 (5)
25 MARCA uczniowie klas ósmych odwiedzili nasza szkołę. Podczas dnia otwartego szkolni przewodniczący zapoznali wszystkich zainteresowanych z ofertą edukacyjną technikum, oprowadzili ósmoklasistów po Szkole oraz udzielili wszystkich niezbędnych informacji i odpowiedzieli na wszystkie nawet najbardziej nurtujące młodzież pytania. Jak co roku nie zabrakło atrakcji takich jak.: fotobudka, prezentacja koła teatralnego Auryn oraz nowości- strefy relaksu. Uczennice  klasy 2G- Sandra Cieślak i Alicja Wiśniewska zaprezentowały również swoje niewarygodne umiejętności w zakresie akrobatyki powietrznej. Nie zabrakło również interesujących prezentacji i konkursów przedmiotowych, w których ósmoklasiści bardzo chętnie brali udział.
Przypominamy, że nasza szkoła kształci na kierunkach: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik fotografii i multimediów, technik handlowiec, technik logistyk i technik reklamy.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!!!