Dosięgła ich sprawiedliwość!

;-)
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej koło  teatralne AURYN przygotowało przedstawienie pt. „SPRAWIEDLIWOŚĆ”.  Na ławie oskarżonych zasiadła Dyrekcja. Za wspaniałą i rodzinną atmosferę panującą w szkole oskarżeni zostali skazani na dożywotnie pełnienie funkcji dyrektorskich. Gratulujemy .
Pani dyrektor Joanna Białaczewska  przekazała dyplomy pani Monice Poźniak i panu Rafałowi Pietrasowi za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w plebiscycie NAJFAJNIEJSZY NAUCZYCIEL POWIATU PIOTRKOWSKIEGO organizowanego przez portal NASZE MIASTO, i tygodnik 7DNI.
W tym dniu zostały również przyznane tytuły OSOBOWOŚCI SZKOŁY. Zaszczytne wyróżnienie otrzymali: Karol Cieślik, Patryk Śpiewak i Dawid Ingier. Serdecznie gratulujemy!!!