Delegacja z Esslingen w Ekonomiku

25-lecie Partnerstwa Miast
W dniu 17 listopada z wizytą w Ekonomiku przebywała delegacja z Miasta Partnerskiego Esslingen, w związku z obchodzonym w tym roku 25-leciem Partnerstwa Miast. W skład delegacji wchodziła m.in. pani dyrektor oraz nauczyciel J.F.Kennedy - Schule, partnerskiej szkoły piotrkowskiego Ekonomika. Współpraca szkół trwa już od 15 lat i jest drugą co do długości współpracą szkół w Polsce. Spotkanie stało się okazją do wielu ciekawych wspomnień, jak również do poszerzenia wiedzy na temat wymiany wśród zaproszonych gości. Jednym z gości był wieloletni dyrektor Ekonomika, obecny Kierownik Referatu Edukacji, pan Radosław Kaczmarek. Spotkanie odbyło się w przyjemnej i radosnej atmosferze, dostarczyło wielu emocji i wzruszeń oraz było zapowiedzią dalszej owocnej współpracy Miast i Szkół.