Czytamy już 5 LAT

IMAG0219[1]
NIECH MOC CZYTANIA BĘDZIE Z WAMI!!!
Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli Moniki Poźniak i Piotra Bereski po raz piąty zaangażowali się w autorską akcję opiekuna koła teatralnego  „Czytanie Maluszkom na Święta”.
Impreza była doskonała. Cieszyły się dzieci i cieszyliśmy się my. Nasz mały jubileusz odbył się na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb., który dzięki uprzejmości pani dyrektor Elżbiety Łągwy- Szelągowskiej był współorganizatorem miłej i świątecznej akcji.
Atmosfera była wspaniała. Gwar dzieciaków i pomysły Mikołaja (Karol Cieślik), Królowej Śniegu (Angelika Kałużna) oraz Skrzatów (Karolinka Tomaszewska, Angelisia Firkowska, Natalka Ogrodnik, Agatka Ciotucha, Edytka Radziszewska i Roberto Tomczyk) stworzyły niesamowity świąteczny klimat, który udzielił się dosłownie wszystkim.
Nad stroną techniczną projektu czuwała Madzia Jończyk
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy wspaniałej i rodzinnej atmosfery podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, a wolnym czasie NIECH MOC CZYTANIA BĘDZIE Z WAMI!!! :-)
opracowała: Monika Poźniak

czytamy maluszkom