60 lat Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

IMG_20181119_095219
Etap Szkolny rozstrzygnięty.
            Uczniowie naszej szkoły kolejny już raz będą reprezentować Ekonomik w etapie okręgowym  jednej z najstarszych i najważniejszych Olimpiad przedmiotowych (historia Olimpiady sięga roku 1959), organizowanych przez Instytut Europeistyki, Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Uniwersytetu Warszawskiego.
            Polska i jej sąsiedzi, Polityka–Gospodarka–Społeczeństwo–Kultura to zakres, z którym zmierzyli się uczniowie z klas IIIF i IVF. Ostatecznie awans do etapu okręgowego, który zaplanowano na 26 stycznia 2019 roku w Łodzi zapewniły sobie Kinga Kołek oraz Natalia Nowak z klasy IVF.
            Zwycięzcom serdecznie gratuluje Szkolna Komisja OWoPiŚW w składzie: Przewodniczący Piotr Bereska, Członkowie: Wicedyrektor Zbigniew Pluczak oraz Monika Poźniak.

-snb-