Warszawa-1
uroczystość szkolna
11 listopada to bardzo ważna data dla wszystkich Polaków. W tym dniu obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Upamiętnia ono odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach rozbiorów, które dokonane były przez Austrię, Prusy i Rosję. Święto państwowe ustanowione w ostatnich latach II RP zostało przywrócone w 1989 r. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole akademia patriotyczna upamiętniające owe wydarzenia historyczne.  Młodzież przygotowująca się do występu pracowała bardzo rzetelnie, odpowiedzialnie i z należytym szacunkiem, za co serdecznie im dziękuję.
Monika Poźniak

zdjęcia: Patryk Śpiewak