XXIII Festiwal Nauki Techniki i Sztuki w ŁODZI

4ef4264e-40c5-4abc-a8bf-57d111de0819
Klasa 1a i 2b uczestniczyła w XXIII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w ŁODZI oraz w dniach otwartych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Brali czynny udział w warsztatach „Dlaczego ekonomiści będą zawsze potrzebni” oraz „Poznaj swoje mocne strony. O kompetencjach w życiu zawodowym”. W następnym etapem wycieczki były quizy, konkursy i prelekcje zorganizowane przez wykładowców i studentów Uniwersytetu Łódzkiego.