Lista kandydatów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim do Młodzieżowej Rady Miasta

Dyrektor Zespołu Szkól Ponadpodstawowych Nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza rekrutację do projektu pn. „Specjaliści dźwignią transformacji” współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

15 października 2024r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Część artystyczną zaprosiło wszystkich zgromadzonych szkolne koło teatralno-dziennikarskie AURYN.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas uroczystego spotkania,  nauczyciele i pracownicy oświaty otrzymali dziś nagrody z rąk Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Juliusza Wiernickiego. W gronie wyróżnionych znaleźli się pani Anna Kaźmierczak oraz pan Krzysztof Wincencjusz. Gratulujemy!
11 października w Ekonomiku odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy w obszarze branży TSL (transport­spedycja-logistyka).

„Zdrowie psychiczne jako klucz do dobrostanu”
10.10.2024 r. Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego obchodzony jest co roku 10 października. To globalne wydarzenie, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie zdrowia psychicznego, niestety tak często zaniedbywanego, a jednak kluczowego dla dobrego funkcjonowania jednostek
w społeczeństwie.
Masz nowy, świeży pomysł na nasze miasto i chcesz się zaangażować w pracę młodych Radnych zgłoś swoją kandydaturę w dniach 08.10.2024r - 18.10.2024r.
Twój głos będzie decydował o tym co będzie działo się w naszym mieście!!!

Biuro Promocji, Turystyki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza do wzięcia udziału w I edycji Konkursu Fotograficznego „Kocham Piotrków Trybunalski”.
Głównym celem Konkursu jest promocja Piotrkowa Trybunalskiego oraz ukazanie na fotografiach jego wyjątkowego charakteru.
Nowa wersja Piotrkowskiej Karty Mieszkańca już dostępna!
1 października 2024r. uczestniczyliśmy inauguracji roku akademickiego 2024/2025 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
Pan Dyrektor Piotr Bereska podpisał również umowę patronacką pomiędzy Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego a naszą szkołą.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496