UWAGA KRWIODAWCY Z EKONOMIKA!

20190328_102202
PILNIE POTRZEBNA KREW DLA WASZEJ KOLEŻANKI
Zwracam się z prośbą do Krwiodawców z Ekonomika i każdej zdrowej, pełnoletniej osoby z naszej szkoły o oddanie krwi dla PAULI SZCZĘSNEJ, która przebywa w szpitalu w Bełchatowie.
Pomóżmy Pauli wrócić do zdrowia! Wystarczy zgłosić się do Stacji Krwiodawstwa w Piotrkowie Tryb.(ulica Słowackiego 74) lub do innego punktu i poinformować, że chcemy oddać krew dla Pauli.
Wymagania wobec krwiodawców:
–      wiek 18 - 65 lat
–      waga minimum 50 kg
–      dobry stan zdrowia
–      ważny dokument tożsamości
–      należy być wypoczętym, wyspanym i po lekkim posiłku

W dniu oddawania  krwi jest się zwolnionym z zajęć lekcyjnych.
Jeśli jeszcze nie oddawaliście  krwi przekonacie się, że jest to bezbolesne, a satysfakcja z udzielonej  pomocy duża. Potrzebna jest każda grupa krwi!

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na Teamsa lub dziennik elektroniczny.
Anita Głowacka

zdjęcia z akcji krwiodawczych z lat ubiegłych