„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

IMG20240227103835
Pod takim tytułem przebiegał finał etapu regionalnego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W etapie tym uczestniczyły uczennice naszej szkoły Alicja Nowak z 4B i Ola Gronowska z 3R.
W tym celu udałyśmy się do Łodzi, by wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z podanego tematu konkursu. Dziewczyny rywalizowały wśród około 50 uczestników o podium. W ostatecznym rozdaniu – dogrywce 6 uczestników – niewiele dzieliło je od zwycięstwa … znalazły się poza podium. Mimo tego, gratulujemy determinacji, odwagi i obszernej wiedzy na temat przepisów prawa w pracy.