Otwarcie nowoczesnej Ekopracowni w Ekonomiku

att.9b_Bkj-Famb-TbtSJV5HJGbLA3i2evloLbU7B2Lpftw
Dnia 14.06.2024r. w naszej szkole odbyło się otwarcie nowoczesnej Ekopracowni. Uroczyste otwarcie uświetnili swoją obecnością pani Katarzyna Glicner-Woźny Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, pan Juliusz Wiernicki Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, pan Dariusz Cecotka przedstawiciel Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskigo, pan Piotr Bereska dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim oraz wicedyrektorowie szkoły, przedstawiciele Grona Pedagogicznego, Samorządu Uczniowskiego oraz księgowości oraz pomysłodawca i realizator projektu pani Anna Kaźmierczak.

Podczas otwarcia pracowni zaprezentowano zakupione pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystywane podczas lekcji geografii, biologii i fizyki.
Pracowania została wyremontowana i doposarzona ze środków pozyskanych w  ramach konkursu „Moja wymarzona Ekopracownia” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz środków pozyskanych z Urzędu Miasta Piotrkowa. Całkowity koszt inwestycji to 65920 zł, z czego dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi i wynosi 59920zł, pozostałe 6000zł to wkład własny.

Informacje o otwarciu Ekopracowni w mediach:

W galerii zamieszczono zdjęcia wykonane przez panią M. Poźniak i pochodzące z portalu e-piotrkow.pl wykonawe przez pana F.Zielińskiego