Logistycy na wycieczce

IMG20240222101125
CERAMIKA PARADYŻ
Lider branży ceramicznej w Polsce i wysoko klasowana - 2. miejsce w kategorii Budownictwo wg magazynu Forbes w 2022 roku – Ceramika Paradyż, polska firma rodzinna.
Młodzież Ekonomika 2B o 3A/R w dniu 22.02.2024 r. gościła w zakładzie ceramiki w Tomaszowie Mazowieckim. Celem wycieczki zawodowej było poznanie procesu i technologii produkcji oraz magazynowania produktów tej firmy. Zaskakujące okazała się automatyzacja i robotyzacja tych procesów. Z całą pewnością uczniowie łatwiej będą łączyć teorię produkcji i dystrybucji z praktyką, którą mogli bezpośrednio obserwować.
Dziękujemy gospodarzom tego spotkania za miłe przyjęcie i podzielenie się swoją  wiedzą.
Więcej informacji na temat misji, celów można poznać: https://www.paradyz.com/pl/o-nas