Dnia  7 listopada 2023 roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmiało „Kapitał społeczny w procesie gospodarowania”.
W dniu 06.11.2023r. uczniowie klas III B, III DH, IIB i IIAR uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych pod hasłem" Cyberprzemoc" oraz " Odpowiedzialność karna nieletnich" przeprowadzonych przez Policjantkę KMP w Piotrkowie Trybunalskim - Wydział Profilaktyki.
W dniu dzisiejszym uczniowie klas: V B i H Ekonomika uczestniczyli w CRE w Piotrkowie w wykładzie p.Adama Ossowskiego pracownika IPN- u w Łodzi.Uczniowie zapoznali się z ciekawym wykładem historycznym dotyczącym zagłady i życia dzieci polskich w obozie przymusowym w Łodzi na ul.Przemyslowej.

Nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji projektu zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „Szkoła pamięta”.  Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o zmarłych, a także o historii i bohaterach naszego kraju oraz regionu.

W dniach 25-27 października uczniowie naszej szkoły udali się na trzydniową wycieczkę do Poznania i Berlina.
Dzięki uprzejmości Pani Iwony Buchalskiej, Dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Piotrkowie Trybunalskim, mogliśmy uczestniczyć w szalenie interesującym spotkaniu z książką, które przygotowały i poprowadziły: Pani Ewa Grabowska i Pani Sylwia Madalińska. Serdecznie dziękujemy!❤️💙💚💛💜🧡

27 października uczestniczyliśmy w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie", organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

31-10-2023

KSIĄŻKA MÓWI

27 października uczennice klasy pierwszej, Zuzanna Papiernik i Alicja Dwornik, reprezentowały naszą szkołę w rejonowym etapie konkursu pięknego czytania KSIĄŻKA MÓWI.

Dnia 17 października z okazji Dnia Papieskiego zorganizowaliśmy AKCJĘ KREMÓWKA. Dochód ze sprzedaży ciastek oraz zebrane podczas TRYBUNAŁÓW UŚMIECHU datki w całości przekazane zostały na leczenie absolwentki ZSP Nr 5, Wioletty Matyjaszczyk. DOBRO WRACA!❤️

W dniu 4 października 2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "RÓŻOWEJ ŚRODZIE" w ramach akcji "Październik miesiącem profilaktyki raka piersi" i spotkanie z Piotrkowskimi Amazonkami "Kamilki".

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496