W dniach 27.10- 02.10.23 roku uczniowie reprezentujący Ekonomik uczestniczyli, dzięki zaproszeniu Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego Grzegorza Rysia w pielgrzymce do Włoch.
05-10-2023

Różowa Środa.

4 października 2023 w Ekonomiku obchodzona jest RÓŻOWA ŚRODA w ramach akcji "Październik miesiącem profilaktyki raka piersi".
Z okazji tego dnia zaszczyciły nas swoją obecnością i niezwykle ważną prelekcją Panie z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek "Kamilki".
Dziękujemy i zapraszamy częściej.
Dnia 04.10.2023 uczniowie klas 5H i 4G wzięli udział w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Tym razem połączyliśmy ekologię i pamięć historyczną.
Dziś w Ekonomiku odbył się szkolny etap konkursu "KSIĄŻKA MÓWI". Brawa dla uczestników!
Minęły emocje, przegrani pogodzili się z werdyktem pora więc podsumować dzień ślubowania i otrzęsin naszych klas pierwszych w roczniku 2023.

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym dzień ślubowania uczniowie klas pierwszych Ekonomika mierzyli się z pierwszymi konkurencjami. Ich autorami była klasa 2D/H, która wygrała rywalizację w roku ubiegłym.
02-10-2023

Ekonomik w TV!!!

W miniony czwartek mieliśmy niesamowitą okazję wziąć udział w nagraniach nowego programu TVP pt. "Rytmy Dwójki".

Wspaniałe wieści napłynęły w ostatnim czasie z Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce i międzyszkolnych, indywidualnych biegów przełajowych, które odbyły się we wrześniu na stadionie miejskim w Piotrkowie Trybunalskim.
Mitologia... A może zostać greckim bogiem? Przed takim wyzwaniem stanęły na lekcjach języka polskiego w ostatnim czasie dwie klasy 1A i 1B.

Jaki jest przepis na udany plener z aparatem w ręku udowodniła nam klasa 3G w praktyce pod czujnym okiem swoich nauczycielek pań Anny Krasoń-Skibickiej oraz Iwony Oryńskiej.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496
e-mail: zsp5@zsp5.piotrkow.pl

Piątek 24 maja 2024