KOŁO TEATRALNE -  prowadzone jest przez panią Monikę Poźniak, która zafascynowana jest szeroko pojętą sztuką.

Na zajęciach koła spotykamy się raz w tygodniu, codziennie wymieniamy swoje doświadczenia i spostrzeżenia.

U nas nie jest nudno! Oprócz przedstawień szkolnych, w których licznie bierzemy udział inscenizujemy spektakle własne. Sami wykonujemy całą scenografię, dzięki czemu nasze przedstawienia są barwne i charakterystyczne. Organizujemy spotkania z ludźmi ze świata kultury. Byli u nas: Łukasz Zagrobelny, Zespół Weekend, Grażyna Brodzińska, Kazimierz Kowalski, Krystyna Wieczorek. Byliśmy na spotkaniu z Piotrem Rubikiem. Wyjeżdżamy na koncerty i wycieczki turystyczne i teatralne, które dostarczają nam wielu POZYTYWNYCH wrażeń.

Jesteśmy grupą bardzo zorganizowaną i zżytą. Udzielamy sobie wzajemnej pomocy i rad.  Jest tu zawsze bardzo wesoło, a miejscem spotkań jest biblioteka szkolna.

KOŁO WOLONTARIATU im. Beaty Kucharzewskiej funkcjonuje od ponad 10 lat. Skupia młodzież chcącą działać w obszarze niesienia pomocy innym osobom. Współpracujemy z wolontariuszami koła osób niepełnosprawnych Szansa, przedszkolem Sióstr Dominikanek i Caritasem.
Każdy  znajdzie dla siebie miejsce, jeśli tylko ma potrzebę bycia z innymi ludźmi. Wolontariat to szansa na rozwijanie kreatywności, zdolności komunikacyjnych i nieustające kształcenie wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. We współczesnym świecie niezwykle istotne jest zdobywanie kompetencji miękkich. W grupie rówieśniczej, w towarzystwie osób o innych poglądach, w innej sytuacji niż twoja znajdziesz wiele okazji by je rozwijać.
Jeśli chcesz poznać inne osoby o podobnej wrażliwości, zmienić swoje życie i  dać radość drugiemu człowiekowi. Zapisz się do nas!
Koło prowadzą nauczyciele: Anita Głowacka, Lena Woźnica, Arkadiusz Dobiech, Katarzyna Łęgocka

KOŁO MIŁOSNIKÓW KULTURY NIEMIECKOJĘZYCZNEJ - Celem koła jest wspieranie procesów kształcenia młodzieży, pogłębianie wiadomosci realioznawczych i kulturoznawczych. Kształtowane sa umiejętnosci obiektywnego oceniania i porównywania zjawisk spłecznych i kulturalnych w krajach niemieckojęzycznych i Polsce. Pogłębianie swiadomości europejskiej i tożsamosci narodowej.